Угору

 

Головна » майстерня

Цікаві послуги майстерні: красимо рами велосипеда та інші металеві запчастини (приклади)збираємо велосипед на замовлення 


 Повне Технічне обслуговування (ТО) велосипеда завжди актуально, перед початком сезону та по його завершенні. Виконувані роботи при повному тенічному обслуговуванні в нашій майстерні:

Зовнішня чистка механізмів і вузлів велосипеда.
Рульова колонка (очищення, змащування, регулювання).
Профілактика * втулок (передня / задня).
Профілактика * каретки, шатунів, регулювання затягування картриджа.
Налаштування перемикання швидкостей, чищення, змащення кожухів і тросів (перед і зад). Заміна кожухів і тросів - окремий вид робіт (див. Ціни в ремонті).
Налаштування гальм типу V-brake (передній / задній), дискових гальм (передній / задній).
Центрування коліс (переднє / заднє).

  Весь комплекс цих робіт коштує в нашій майстерні 450 гривень **.

 Увага! Перебирання всіх типів вилок і прокачування гідравлічних гальм - окремий вид робіт і не входять в повне ТО (див. Ремонт велосипеда нижче).


* Під профілактикою мається на увазі - розібрати, почистити, змастити, зібрати і відрегулювати, якщо потрібно

** Ціна без врахування покупки нових деталей та аксесуарів  

1. Ремонт старих та заржавілих велосипедів більш складний та тривалий процес. Ціна за обслуговування такого велосипеда оговорюється з механіком окремо!
2. Майстер може відмовити у ремонті або обслуговуванні деяких типів/моделей велосипедів, які з самого початку експлуатації працюють некоректно.  
3. При виконанні термінового ремонту велосипеда (деталі) або у присутності замовника застосовуються надбавки у розмірі +50-100% від вартості робіт.
4. Інструмент з майстерні стороннім особам не видається.
5. Веломайстерня забезпечує зберігання велосипеда (комплектуючих), протягом обумовленого строку ремонту - безкоштовно. Кожен день прострочення строку зберігання велосипеда +10 грн./день

  • Гарантія на ремонт велосипеда ↓
 
  • Ціни в майстерні ↓

*** Покришки, камери, ободи, ланцюги, задні і передні шестірні, підшипники, ролики та змінні кронштейни перемикачів, троси і їх оболонки, гальмівні колодки, руків’я та накладки керма, покриття сідел, шприхи і т.п.