Угору

 

Головна » Новини » Велодень

Велодень

Тематика: Заходи

Просмотры: 1488

 Уже так повелось и стало доброй традицией проводить ежегодное мероприятие "Велодень" в Украине. Вот и этот год не исключение, 31-го мая добро пожаловать!

Информация с сайта http://bikeday.org.ua/ua/

    " Доброго дня, любі!!!

Велодень цього року відбудеться 31 травня. Попри неспокійну ситуацію в країні, ми почали готуватися до нього вже давно. Велосипед, як і відчуття щастя, котрі він дарує, об’єднує всіх нас. Тому ми віримо, що все буде добре, і наше чудове свято, на котре з нетерпінням чекають, пройде в містах і містечках України та подарує багато позитивних емоцій. Бо саме в цей день тисячі велосипедистів у всій країні виїжджають для того, щоб дарувати посмішки та кататися разом. Незалежно від віку чи статі, стилю катання чи марки велосипеда. Нас всіх об’єднує одне чудове та улюблене хобі.
Одразу відповідаю на питання: акція відбувається на соціальних та громадських засадах, та ніколи не була і не буде політичною.

В цьому році хочеться звернути увагу на те, що наша комфортність та безпека на дорогах здебільшого залежить від нас самих. Якщо не розвивати чи не контролювати тих, хто робить вело інфраструктуру, вона і далі буде об’єктом для жартів. Дотримуватись правил, бути уважним, дружити з водіями та пішоходами, допомогати один одному - це те, що може змінити ситуацію накраще. Україна – це велосипедна країна. І ми це продемонструємо в останній день травня.

Сподіваємося на краще, до чого і вас закликаємо. Тому вірте, кохайте, катайтесь!

Велодню Бути!!!! "

 


Комментарии (0)

Поделиться

Отправить

Останні публікації


Усі новини